• ********
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

درباره ما

آسانسور ایمن پایا در سال 1392 با هدف سرویس و نگهداری انواع آسانسور راه اندازی گردید.
پس از مدتی کوتاه علاوه بر خدمت فوق ، خدمات فروش ، نصب ، بازسازی ، تزئینات نیز افزایش یافت.
در سال 1398 تصمیم بر آن شد فروشگاه قطعات آسانسور راه اندازی گردد.  که در بازار کنونی تمامی افراد بتوانند نیازهای آسانسور خود را در این فروشگاه برطرف نمایند و دست دلال های این صنعت کنار گذاشته شود.

تجارت الکترونیکی را می‌توان انجام هرگونه امور تجاری بصورت آنلاین و ازطریق اینترنت بیان کرد. این تکنیک در سالهای اخیر رشد بسیاری داشته‌است و پیش‌بینی می‌شود بیش از این نیز رشد کند.به عبارت دیگر به هرگونه معامله‌ای که در آن خرید و فروش کالا و یا خدمات از طریق اینترنت صورت پذیرد و به واردات و یا صادرات کالا ویا خدمات منتهی می‌شود، تجارت الکترونیکی می نامند.

تجارت الکترونیکی معمولاً کاربرد وسیع تری دارد، یعنی نه تنها شامل خرید و فروش از طریق اینترنت است بلکه سایر جنبه‌های فعالیت تجاری، مانند خریداری، صورت بردار ی از کالاها، مدیریت تولید و تهیه و توزیع و جابه‌جایی کالاها و همچنین خدمات پس از فروش را در بر می‌گیرد. البته مفهوم گسترده‌تر تجارت الکترونیک کسب و کار الکترونیک می‌باشد.

فرآیند انتخاب و خرید کالاهایی همچون قطعات و تجهیزات آسانسور به دلیل وجود برندهای متنوع و قیمت های در نوسان، ممکن است امری دشوار به نظر رسد و در اکثر اوقات با وجود صرف هزینه و وقت بسیار، باعث ایجاد سردرگمی در انتخاب بهترین کالای مورد نیاز می گردد.
فروشگاه قطعات آسانسور ایمن پایا به همراه جذب نیروهای مجرب اقدام به برپایی تجارت الکترونیکی در زمینه صنعت آسانسور نموده است و در تلاش است با اولویت قرار دادن جلب رضایت مشتریان، زمینه ای را فراهم سازد تا مشتریان بتوانند به صورت جامع و یکپارچه انواع برند کالای موردنیازشان را مشاهده، مقایسه و انتخاب کنند و با اطمینان از تضمین صحت کالا که توسط ایمن پایا برای تمامی کالاها ارائه می گردد، خریدی کاملا هوشمندانه داشته باشند.

ایمن پایا با مشخص کردن دقیق قیمت، نوع برند و ویژگی های کالای هر برند، درصدد است تا فرآیند انتخاب و خرید آنلاین کالای مورد نظر مشتریان، مطمئن، راحت و با صرف کمترین هزینه باشد. برای ما بسیار مهم است که مشتریان بتواند دقیقاٌ کالایی متناسب با نیاز خود را انتخاب و خرید کنند و در تمامی مراحل فرآیند یک خرید آنلاین (انتخاب ، خرید و بعد از خرید) با مشتریانش همراه خواهد بود.

امید است ایمن پایا بتواند بزودی بزرگترین نماینده تولید کنندگان داخلی در شبکه مجازی باشد

سپاسگذاریم که ما را در این مسیر یاری می نمایید.