• 26327572
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

پار کنترل

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آشنایی با شرکت پار کنترل

شرکت آسانسور رایانه ران اذر در سال 1370 با هدف طراحی و تولید سیستم های کنترل فرمان آسانسور تاسیس گردید و بعد از گذشت نزدیک به دودهه فعالیت مستمر و بدست آوردن پیشرفت های بسیار در این راه و شناخت کامل از نیاز بازار داخل ،با هدف ارتقاء وارائه انواع قطعات اسانسوردر سال 1387 به نام گروه پارلیفت توسعه یافت .
هدف شرکت از ابتدای تاسیس طراحی و ساخت تابلو فرمان آسانسور همگام با بروزترین تکنولوژی پیشرفته دنیا بوده که در این زمینه با استفاده از تجربه و پشتکار متخصصین داخلی وبهره مندی از کارشناسان الکترونیک و کامپیوتر در گروه های فنی و مهندسی به موفقیت های بزرگی دست یافته است.
این مجموعه با تولید محصولات متنوع برای تامین همه نیازهای بازار داخل و شیوه های مدرن فروش و خدمات همواره یکی از پیشگامان صنعت در ایران میباشد.
گروه پارلیفت با شعار فروش آغاز یک تعهد است هر روز در حال پیشرفت و ارتقاء کیفی محصولات خود بوده و در این راه از انتقادات و پیشنهادات سارنده همه دوستان استقبال می نماید.

 این شركت برای اولین بار در ایران به تكنولوژی ارتباط سریال که مقدار زیادی در هزینه تراول كابل مصرفی صرفه جوئی دارد دست یافت. همچنین می توان به ثبت چندین اختراع از جمله سیستم ASP، ارسال اطلاعات بر روی سیم تغذیه و ... نیز اشاره کرد. حاصل تحقیقات چند ساله گروه طراحان بخش تحقیق و توسعه شرکت (R & D)، تولید سیستم های ALPHA دو سرعته و VVVf ، SMART ، VVVf و هیدرولیک و دو سرعته ، ERU (سیستم نجات اضطراری بصورت تلفیقی یا جداگانه) می باشد. از ویژگی های بارز و منحصر به فرد محصولات این شركت سیستم های Direct Approach، Door Pre-Opening ، سیستم امنیتی شستی های داخل و ... می باشد. تابلوهای ساخت این شركت بر اساس استاندارد 81 EN بوده و در بسیاری از ساختمان های دولتی، وزارتخانه ها و نهاد های حساس در پایتخت و دیگر نقاط كشور مورد استفاده قرار گرفته است. تابلو فرمان TRON آخرین دستاورد شرکت برای کنترل سیستمهای آسانسور با سرعتهای بالا میباشد.

آدرس شرکت پار کنترل :

تهران، اتوبان همت شرق، خیابان استاد حسن بنا شمالی، نرسیده به میدان شریفی، خیابان فرزاد،ساختمان نارین، پلاک 2 ورودی B طبقه 2 واحد 10 

تلفن های شرکت پار کنترل :

22976101-5

سایت پار کنترل :

www.paarlift.com

دفترچه راهنمای پار کنترل :

راهنمای نصب و راه اندازی تابلو های ALPHA و SMART

راهنمای نصب و راه اندازی تابلوهای TRON

نقشه تابلو دو سرعته آلفا با نجات اضطراری

نقشه تابلو دو سرعته آلفا

نقشه تابلو دو سرعته اسمارت با نجات اضطراری

نقشه تابلو دو سرعته اسمارت

نقشه تابلو درایو دار آلفا گیربکس با نجات اضطراری دایرکت اپروج

نقشه تابلو درایو دار آلفا گیربکس با نجات اضطراری

نقشه تابلو درایو دار آلفا گیربکس

نقشه تابلو درایو دار آلفا گیرلس با نجات اضطراری دایرکت اپروج

نقشه تابلو درایو دار آلفا گیرلس با نجات اضطراری

نقشه تابلو درایو دار اسمارت با نجات اضطراری

نقشه تابلو درایو دار اسمارت

نقشه تابلو درایو دار ترون با نجات اضطراری